Нэвтрэх

Нээлттэй самбар

There are no posts in the Shoutbox

The shoutbox is unavailable to non-members

Холбоосууд

banner-6banner-1banner-2banner-3

"Цэцэн нүүдэл" хүүхдийн тэмцээний дүн

Өнгөрсөн амралтын өдрүүдэд амжилттай зохиогдож дүнгээ гаргасан Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "Цэцэн нүүдэл" өсвөрийн шатарчдын тэмцээний дүн болон шагналт байр эзэлсэн тамирчдын фото зургыг танилцуулж байна.

Тэмцээний дүн

Насны ангилал

Хариуцсан шүүгчийн нэрс

Байр эзэлсэн тамирчид

1.

6 хүртэл нас эм

Э.Энх - Амгалан

1.Б.Энхсаран – Урамтай шатар

2. Э.Цолмон – 85-р цэцэрлэг

3.Б.Ану – Эрдмийн Ундраа Цогцолбор Сур

2.

6 хүртэл нас эр

Ч.Баттүвшин

1. Ч.Эрхэмбаяр - Багануур

2. О.Очир-Эрдэнэ Багануур

3. Б.Одгэрэл – 38 –р сургууль

3.

7-8 нас эм

Э.Энх-Амгалан

1. Д.Мөнхзул  - Шатар

2. Г.Энхчимэг – Урамтай шатар

3. Б.Нинжин - Шатар

4. Б.Амин – Эрдэнэ Сэлэнгэ чесс

5. Н.Сод – Эрдэнэ Сүхбаатар Оюунлаг

4.

7-8 нас эр

Ч.Баттүвшин

1. Л.Оргилболд – Цэцэн нүүдэл

2. Ш.Даваа – Замын Үүд

3.С.Хэт – Уран нүүдэл

4. О.Билгүүнтөгс Багануур

5.Ч. Эрхэмбаяр Багануур

5.

9 – 10 эм

Цэдвээ

  1. М.Мандухай - Хан Алтай
  2. Х.Айкерим – Ажнай Зууны шатар
  3. Э.Удвал – Хүрээ Тулга
  4. А.Энхцолмон – Ирээдүй
  5. Э.Анударь – Цэцэн нүүдэл

6.

9 – 10 эр

Ж.Жамбал

1.Ц.Хасбилэг - Багануур

2.О.ЭнхАмгалан - Сэлэнгэ чесс

3.Д.Батсүрэн - МХО

4.Х.Итгэлт – Цэцэн нүүдэл

5.Д.Лувсандаш-Цэцэн нүүдэл

7.

11-12 эм

П.Батжанцан

1. Б.Энхжин – Эрдмийн Ундраа

2. Н.Наран Эрдэнэ – СБ оюунлаг

3. Ж.Буянхишиг – Алаг морьт

4.Б.Анужин – Ирээдүй

5. Т.Номиндалай - Сэлэнгэ

8.

11-12 эр

Ж.Лхагва

1.М.Мөнхлхагва – Цагаан бэрс

2. Г.Гантулга – Хос мастер

3.Ц.Бямбабаяр - Багануур

4.Б.Наранбат – Цагаан бэрс

5.Х.Буян Урт – Эрдмийн ундраа Цогцолбор

9.

13-14 эм

Ю.Билгүүн

1. Н.Уранчимэг – Цэцэн нүүдэл

2.Д.Номин – Цэцэн нүүдэл

3.Нямлхагва – Хөх морь

4.М.Намуун – Монкад

5.А.Үүрцолмон - Ирээдүй

10.

13 – 14 эр

М.Гүнбаяр

1. Г.Алтайхүү – Хан Алтай

2. Н.Самдандовжоо – Сэлэнгэ чесс

3. О.Сэцэн – Багануур

4. Н.Төрболд – Хан Алтай

5.Б.Батсүлд – Цэцэн нүүдэл

11.

15-16 эм

Б.Галмандах

  1. О.Жаргалмаа – Цэцэн нүүдэл
  2. Г.Урантогос – Алаг морьт
  3. Ц.Цогзолмаа – 51-р сургууль

12.

15 – 16 эр

Б.Галмандах

1. Д.Буянзаяа – 86-р сургууль

2. С.Ням Очир – Сэлэнгэ

3. П.Ууганжаргал – Цэцэн нүүдэл

13.

17 -18 эм

Б.Галмандах

1. Ц.Амарбилэг – Багануур

2.Б.Алтантуяа – Сэлэнгэ чесс

3.Г.Цэвэлсүрэн – Уран нүүдэл

14.

17 – 18 эр

Б.Галмандах

1. Ц.Лхагвасүрэн – Цэцэн нүүдэл

2. О.Тэмүүлэн – Шинэ Монгол

3.С.Цоодолсүрэн – Хос мастер

Фото:

240220131482

240220131481

240220131480

240220131479

240220131478

240220131477

240220131476

240220131475

240220131474

240220131473

240220131472

240220131470

240220131469